SFT6400A 4*GE Enigoj PAL B/G NTSC 64 en 1 IP al Analoga Modulilo
Modelnumero:  SFT6400A
Marko:Softel
MOQ:1
guo  Subtenu BISS-malhakadon
guo  Subteno de OSD (Logo kaj Bildoteksto) Enmeto
Produkta Detalo
Teknikaj Parametroj
Ĉefaj Trajtoj
Administrada Programaro
Elŝuti
01
Produkta Priskribo
1. ENKONDUKO
2. TRAJTOJ
-2U ĉasio, alta denseco por ŝpari sendokostojn
-Subtenu OSD (Logo kaj Bildoteksto) enmeton por ĉiu kanalo, facila operacio
-Subteno CC/Subtekstoj/Teleteksto
-Subteno de BISS-malhakado (Sub disvolviĝo)
-Subteno por modifo de programinformoj, plurfoja aŭdio-elekto
-4 GE-pordoj (maksimumo 64 IP-enigoj super MPTS/SPTS), Maksimumo 840Mbps por ĉiu GE-enigo
-64 ne-apudaj aŭ apudaj portantoj eliras, po 32 portantoj ene de 400MHz
-Subteno de TTT-bazita retadministrado
SFT6400A 4*GE Enigoj 64 en 1 IP al Analoga Modulilo
Enigo Interfaco/rapideco 4 GE-pordoj (maksimumo 64 IP-enigo)Maksimume 840Mbps por ĉiu GE-enigo
Rivereto UDP, UDP / RTP, 1-7 pakaĵetoj (SPTS/MPTS)
Transporta Protokolo UDP/RTP, unirelsendo kaj multrelsendo, IGMP V2/V3
Pakaĵeta Longo 188 / 204 Bajtoj
Aŭdio MPEG-1/2 Tavolo 1/2, (HE-)AAC, AC3
Datumoj CC, Teleteksto, Subtekstoj, DVB-Subtekstigo
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Bildformato 4:3
ModuladoParametroj Nombro da kanaloj Ĝis 64 ne-apudaj aŭ apudaj portantoj eliras
Konektiloj 75Ω, F-konektilo
Frekvenca gamo 43.25 – 951.252MHz
Elira Bendolarĝo 400MHz (po 32 portantoj)
Elira nivelo -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Revenperdo ≥ 14dB
Falsa frekvenca dist. ≥ 60dB
Precizeco de resta aviad-kompanio 1%
Televida normo PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Videosignalo-bruo-proporcio ≥ 60dB
Reta Interfaco Administrado 1 x 100 Bazo-T Eterreto (RJ 45)
Datumoj 4 x 1000 Bazo-T Eterreto (RJ 45)
Aliaj Bildrezolucia eligo 480i/576i
OSD Logoo: JPG, BMP, PNG
Titolo: subtenas plurajn lingvojn, paĝrula direkto kaj rapideco personigitaj
Elira volumo-alĝustigo 0 – 100%
Generalo Demisio 483mm×330mm×88mm (LxLxA)
Temperaturo 0~45℃ (funkciado), -20~80℃ (stokado)
Elektroprovizo AC100V±10%, 50/60Hzaŭ AC 220V ± 10%, 50/60Hz